Michał Grasza - ZnanyLekarz.pl

mgr Michał Grasza

psychoterapeuta 

poznawczo - behawioralny

psycholog


Witam Cię serdecznie drogi Pacjencie,

 

Nazywam się Michał Grasza - jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo behawioralnym. Ukończyłem 4 letni kurs psychoterapii i od 3 lat prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną. 

 

Poza pracą jestem również mężem swojej żony, tatą Ani, biegaczem amatorem, który bardziej ceni ciszę i spokój niż huk i pęd miasta. Lubię spędzać czas chodząc po górach, grając w gry planszowe z przyjaciółmi i oglądając seriale z moją kochaną Żoną. Uwielbiam słodycze i czasami też marnuję czas, oddając się słodkiemu “nic nie robieniu”.

 

Długo w życiu szukałem swojej drogi i pasji - mam to szczęście, że odnalazłem je w mojej pracy zawodowej. Praca terapeutyczna po prostu mnie cieszy i daje dużo satysfakcji. Lubię obserwować jak moi pacjenci się zmieniają, zdrowieją, zaczynają sobie lepiej radzić w życiu.

 

Moją misją jest nieść moim pacjentom pomoc na jak najwyższym poziomie - aby móc to zrealizować, systematycznie podnoszę swoje kompetencje w zakresie pomocy terapeutycznej, moja praca podlega regularnej i stałej superwizji, czyli jest oceniana i nadzorowana przez innych doświadczonych terapeutów, a ponadto liczba pacjentów z którymi pracuje jest ograniczona.

 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii - Poznawczo Behawioralnej, a w swojej pracy kieruję się kodeksem etycznym tej organizacji.

o MICHALE 

MICHAŁ GRASZA

psycholog

psychoterapeuta

poznawczo - behawioralny

MICHAŁ GRASZA

psychoterapeuta pozanwczo - behawioralny

kontakt@michalgrasza.pl