Michał Grasza - ZnanyLekarz.pl

 

Pan Michał to kompetentny terapeuta. W rzeczowej i spokojnej rozmowie stara się przekazać swoje uwagi. Poświęca swój czas poza terapią na pomoc w wyjaśnianiu wątpliwości. Polecam spotkania z Nim w celach terapeutycznych. Andrzej

 

 

 

Andrzej (Wrocław, 55 lat)

Gorąco polecam terapię poznawczo behawioralną z panem Michałem Graszą. Jest ona niesamowicie efektywna i przynosi niebywałe rezultaty, Sam zacząłem odczuwać zmiany w moim sposobie myślenia już miesiąc od jej rozpoczęcia, a po trzech czułem że mój problem jest praktycznie zneutralizowany. Odczuwałem wielką satysfakcję z każdego spotkania oraz byłem naprawdę pozytywnie zaskoczony rezultatami ich działania. Dlatego jeśli masz problem, z którym nie możesz sobie poradzić i cenisz sobie profesjonalizm, ludzkie podejście i efektywność to z czystym sumieniem polecam wybrać pana Michała.

 

Bartłomiej (Wrocław, 27 lat)

Wybór Pana Michała był strzałem w dziesiątkę. To bardzo mądry terapeuta, który potrafi dobrze wyczuć pacjenta, wie jak z nim rozmawiać, jak zobrazować mu pewne procesy i sytuacje, pokazuje jak można spojrzeć na sytuację z zupełnie innej perspektywy, daje poczucie zaufania i bezpieczeństwa. Bardzo szybko widać efekty naszych spotkać, bowiem sugestie, pytania i "zadania domowe" dotykają tego, co ważne, trafiają w punkt i ma się poczucie, że są "szyte na miarę". Każde ze spotkań wiele wnosi i pomaga zrozumieć wiele sytuacji. To jedne z lepiej wydanych pieniędzy ostatnich lat (no może poza wakacjami - wakacje też są super).

 

Błażej (Wrocław, 31 lat)

Michał Grasza - ZnanyLekarz.pl

OPINIE

MICHAŁ GRASZA

psycholog

psychoterapeuta

poznawczo - behawioralny

MICHAŁ GRASZA

psychoterapeuta pozanwczo - behawioralny

kontakt@michalgrasza.pl