Michał Grasza - ZnanyLekarz.pl

Nazywam się Michał Grasza - jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo - behawioralnym w trakcie procesu certyfikacji.

 

Służę Państwu pomocą poprzez psychoterapię CBT, konsultacje indywidualne oraz doradztwo psychologiczne.

 

Zajmuję się w terapią zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych oraz wsparciem psychologicznym w kryzysach życiowych. W przypadkach ciężkich lęków lub fobii świadczę wizyty domowe. Ponadto specjalizuję się w terapii osób przeżywających trudności w sferze zawodowej.

 

Oprócz prywatnej praktyki terapeutycznej udzielam pomocy psychologicznej osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej (w ramach współpracy ze stowarzyszeniem “Nadzieja” we Wrocławiu)  

a także pracuję z osobami niepełnosprawnymi korzystającymi z Warsztatów Terapii Zajęciowej “Akademia Życia” i “Kameleon” w Lubinie.

 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii - Poznawczo Behawioralnej, a w swojej pracy kieruję się kodeksem etycznym tej organizacji.

 

Pragnę zaoferować Państwu pomoc na najwyższym poziomie dlatego systematycznie podnoszę swoje kompetencje w zakresie pomocy terapeutycznej a moja praca podlega regularnej i stałej superwizji.

 

Zapraszam serdecznie do kontaktu ze mną i do umówienia się na konsultację.

Gwarantuję Państwu przyjazną atmosferę, dyskrecję i profesjonalizm.

mgr Michał Grasza

psychoterapeuta 

poznawczo - behawioralny

psycholog

OPINIE

O TERAPEUCIE

MICHAŁ GRASZA

psychoterapeuta pozanwczo - behawioralny

727-925-925

kontakt@michalgrasza.pl